Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference

Kateřina Čermáková
"Během mateřské dovolené jsem se rozhodla absolvovat kurz u pana Šimáčka a mohu jen doporučit. Skvělý přístup, naprosto profesionální ale zároveň velmi lidský. Kurz mě moc bavil a byl pro mojí profesní dráhu po mateřské velmi přínosný. Děkuji a doporučuji!!"

Terezie Zabloudilová
"U pana Šimáčka jsem absolvovala kurz účetnictví, dnes ukončila 2.4.2024 a mohu doporučit. Vše je bezvadně vypracované, vysvětlené, žádný stres, vše proběhlo v pohodě a klidu, a jeho ochota poradit i mimo kurz je úžasná. Jsem zcela spokojená ..."

Monika Háková
"Kurz účetnictví vedený p. Šimáčkem mohu rozhodně doporučit. Pan Šimáček je praktik a výborný vyučující – vše skvěle vysvětlí. Studijní materiály jsou přehledné a perfektně zpracované. Kéž by bylo takových učitelů více. Nemohu jinak než dát 5 hvězdiček."

Suzi 32
"Kurzy účetnictví od pana Šimáčka můžu jen doporučit. Bylo to super, vše perfektně vysvětlí, vše má krásně připravené. Že to pochopí i úplný začátečník. Když si nevíte rady snaží se poradit, dohledat, popřípadě poradí kde se dá vše potřebné najit na internetu. Líbil se mi lidský přístup."

Matěj Fišera
"Pan Šimáček byl velice ochotný a připravil pro nás skvěle zformovaný průběh celého účetnictví. Za mě přístup plně odlišný od našeho školství, který mě vždy ráno před hodinou postavil na nohy s úsměvem. Jednoduše řečeno 5/5. + Přístup + Odbornost + Výpomoc + Komunikace"

Michael Kmoch
"Martin vede lekce výborně a ještě je s ním sranda.
Účetnictví na VŠ mám díky němu."

Barbora Snebergerova
"Doporučuji všem, kdo váhají s výběrem kurzu. Na kurzu pod vedením p. Šimáčka jsem získala potřebné znalosti, vlídný přístup (i v případě opakovaného neporozumění :-)) a zvláště oceňuji jeho precizní přípravu podkladů pro výklad. Takto si představuji akreditovaný kurz, nikoli to, co jsem zažila u jiných!"

"Kurz jsem absolvovala jako naprostý začátečník v oblasti účetnictví a díky přístupu p. Šimáčka jsem vše pochopila od A do Z. Výborný lektor i člověk. Zvláště oceňuji jeho odbornost, vstřícnost a ochotu!!!"

Gabriela Pechanova
"Nejlepší učitel, má velký přehled a lekce jsou zábavné. Absolvovala jsem skupinové i individuální hodiny a opravdu doporučuji!!"

Zdeňka Berbrová
"Perfektní vedení kurzu s názornými příklady."

Lenka Bohuslavová
"S kurzem jsem byla naprosto spokojená :-) Martin Šimáček jako lektor byl skvělý :-) Velmi jsem ocenila příklady z praxe, které nám dával. Rozhodně jeho kurzy doporučuji :-)"

Krizvaclav 74
"Jezdila jsem na kurz účetnictví a daňové evidence do Karlových Varů a musím říct, že lektor umí vysvětlit a naučit. Škoda, že nedělá mzdy a personalistiku. Už bych tam byla......"

Dominik Zakl
"Člověk, který účetnictví rozumí a umí! Doučoval mě na oprávky z účetnictví, rychle a kvalitně. Doporučuji! :)"

Yvettka Boušková
"Člověk, který tomu opravdu rozumí. Navštěvovala jsem kurz v K. Varech a spokojenost. Doporučuji."

Marie Marvánková
"Vřele všem doporučuji, naučí vás i nemožné, velmi dobrý učitel."

Lokajickova Dagmar
"Martin je člověk na svém místě, opravdu naučí a vše vysvětlí."

Lenka Kerberová
"S kurzem jsem byla naprosto spokojená :-) Martin Šimáček jako lektor byl skvělý :-) Velmi jsem ocenila příklady z praxe, které nám dával. Rozhodně jeho kurzy doporučuji :-)"

Vlasta Křížová
"Mohu jen doporučit, perfektní přístup....."

Mili Janušová
"Můžu Martina z vlastní zkušenosti s chválou doporučit. Naučí, vysvětlí, zopakuje a všechno v klidu, bez stresu. Hlavně je jeho velký zájem, aby jste látku pochopily a naučily." 

Více referencí najdete na Googlu a na Seznamu